2022 NMJW 10U RANKINGS

50

  1. Stetsen Bland - Los Lunas Tiger Jr. Wrestling

  2. Andre Castillo - LC Gladiators

55

  1. Braxten Serrano - Stout Wrestling Academy

  2. Jacob Vega - New Mexico Bad Boyz

  3. Camilo Espinoza - West Mesa Jr Wrestling

  4. Dominic Lopez - South Valley W.C.

  5. Eli Craig - SWAT

  6. Jose Marquez - Cornerstone wrestling

60

  1. Ryan Hare - Stout Wrestling Academy

  2. Emanu Villanueva - WolfPack WC

  3. Nicholas Rubio - NM Beast

  4. Liam Vaughn - Lincoln County Young Guns

  5. Dominic Trujillo - Lockjaw Wrestling Club

  6. Carter Gonzales - 505 WC

65

  1. Dragon Martinez Iii - Lockjaw Wrestling Club

  2. Austin Urioste - WolfPack WC

  3. Deacon Madrid - Capital City Jr Wrestling

  4. Maxton Rohde - WolfPack WC

  5. Josiah Lesperance - NM Beast

  6. Octavio Castillo - New Mexico Bad Boyz

70

  1. Silas Peralta - Lockjaw Wrestling Club

  2. Liam Chavez - Stout Wrestling Academy

  3. Isaac Lucero of NM Beast

  4. Gabriel Gustafson - New Mexico Bad Boyz

  5. Sam Trujillo - Gila Monster Wrestling

  6. Stevie Varela-Marquez - NM Beast

75

  1. Santino Martinez - NM Beast

  2. Kalijah Gonzales - WolfPack WC

  3. Julian Robles - NM Beast

  4. Easten Serrano - Stout Wrestling Academy

  5. Cruzito Hurbina - Los Lunas Tiger Jr. Wrestling

  6. Cole Lopez - STARS AND STRIPES WC

80

  1. Paul Perez - Manzano Monarch Wrestling

  2. Mastin Lovato - 505 WC

  3. Xzavier Gomez - Thunder RTC

  4. Brandon Chavez - New Mexico Bad Boyz

  5. Josiah Gomez - New Mexico Bad Boyz

  6. Lane Owen - SJF/HAC

85

  1. Nickolas Valencia - New Mexico Bad Boyz

  2. Ethan Gomez - NM Beast

  3. Akeela Mitchell - SJF/HAC

  4. Johnny Molina - Bulldog Jr. Wrestling

  5. Brock Spear - Roswell Invasion WC

  6. Nathaniel Mascarenas - SWAT

90

  1. Angelo Ortiz - New Mexico Bad Boyz

  2. Kolby Nix - SJF/HAC

  3. Jathen Priddy - SJF/HAC

  4. Andrew Buckmister - Roswell Invasion WC

  5. Tyler Muggins - Aftermath Wrestling

  6. Nathan Benavidez - Socorro Junior Wrestling

95

  1. Baylon Black - Stout Wrestling Academy

  2. Jacob Andrade - Lockjaw Wrestling Club

  3. Travis Carlson - Grant County Elite

  4. Mason Padilla - Bulldog Jr. Wrestling

  5. Franco Urizar - Thunder RTC

  6. Luke Stone - WolfPack WC

100

  1. Luis Alvarado - Grant County Elite

  2. Caiden Sais - Valencia Jaguar Jr. Wrestling

  3. Martin Mendoza - Los Lunas Tiger Jr. Wrestling

  4. Reed Hopkins - Manzano Monarch Wrestling

  5. Uriah Saenz - Lincoln County Young Guns

  6. Matthew Marquez - Taos Jr Wrestling Club

110

  1. Liam Vigil - Thunder RTC

  2. Diego Perea - Valencia Jaguar Jr. Wrestling

  3. Elijah Vergara - Los Lunas Tiger Jr. Wrestling

  4. Isaiah Garcia - Ravens

  5. Stephen F Maluff Iii - Cornerstone wrestling

  6. Takoda Fetty - Thunder RTC

110

  1. True Woods - NM Beast

  2. Johnny Vallez Jr - Lockjaw Wrestling Club

  3. De`ontre Archie - Lockjaw Wrestling Club

  4. Aiden Crow - Thunder RTC

  5. James Gallegos - Grant County Elite

  6. Dominic Garcia - Thunder RTC

130

  1. Kason Vanlandingham - Socorro JW

  2. Ronon Burks - WolfPack WC

  3. Samuel Gaona - Independent

  4. Jose Natividad - Bulldog Jr. Wrestling

  5. Jeremiah Chavira - Valencia Jaguar JW

HWT

  1. Randy Benton - NM Beast

  2. Mateo The Tank Thompson - NM Beast

  3. Kaidon Garcia-Ward - Independent

  4. Louis Pennington - La Cueva WH-6

  5. Champ Medina12 - Cornerstone wrestling

  6. Michael De La Torre - Ravens